Тільки оригінал!

18 відгуків наших клієнтів
Молютрекс Украина

699 грн

(наявність оновлено: 41 хв. тому )
Оплата при отриманні
Доставка по всій Україні

Або телефонуйте:

(098) 544-744-6

(073) 544-744-6

Молютрекс 5% 3мл

18 відгуків

Часто лікарі радять купити Молютрекс для лікування контагіозного молюску - вірусного захворювання шкіри, що характеризується появою маленьких, виглядом схожих на пухирці, утворень на шкірі. Ці утворення можуть бути від 1 до 5 мм у діаметрі, різних кольорів (від підшкірного до червоного) і можуть бути одиночними або групами.
Основним чинником появи контагіозного молюска є вірус Molluscum contagiosum, який передається через прямий контакт зі шкірою або через предмети, що містять вірус. Це особливо поширена інфекція серед дітей, хоча вона може виникати у будь-якому віці.

Подробнее

 • Форма: розчин
 • Виробник: ACM Laboratoire dermatologique
 • Діюча речовина: Гидроксид калия
 • Відгуків: 18 шт

Відгуки покупців про Молютрекс 5% 3мл отзывы

Дуже дієвий препарат проти контагіозного малюска. У сина зʼявився не зрозуміло звідки. Пробували вишкрябувати( по пораді лікарів) і стало дуже багато, тобто ситуація погіршилась. Ну і дитині стрес і боляче. Я була вся на нервах. Знайшла засіб по запросу у Гугл і це реально чудо. Трошки пече, і малий вередує, але то триває не довго. Результати просто вражаючі. Беру другу пляшечку, бо було багато висипів, просто не вистачило. З молютрексом я впевнена, що ми все до лікуємо.

  Дієвий спосіб позбавитися контагіозного молюска. Мазали дитині, 2 рази в день. Через кілька днів запалюється і відпадає напротязі кількох тижнів. Рекомендую!

   Замовляю вдруге ) гарний засіб , дійсно дієвий , вже перевірено. Лікар порекомендував для моєї донечки нам 3 роки , висипів було багато але це дійсно той препарат який допомагає. Тепер замовляю повторно бо мабудь трішки не долікували не вистачило 1 бутилька .

    Были проблемы у дочки, заказывали - помогло!!! До этого много чего перепробовали - безрезультатно. Правда одной баночки на хватило, брали две.

     Користувалися вже товаром ,допомагає добре ,це краще ніж ті методи ,що нам пропонували лікарі !Замовляємо вже другий раз ,задоволені результатом .Трішки пекучий ,але терпимо ,головне дати йому підсохнути.

      Посоветовала знакомая, она мальчику вылечили контагиозный молюск . Так как ни лазерная терапия ни жидким азотом не дало результата.

       Чудовий препарат. Вилікували застарілу (через неправильні рекомендації лікарів) висипку у донечки 4,5 років.
       Великі прищики зникли через 2 тижні застосування.
       Нажаль, посипали нові малесенькі. Замовляю повторно. Препарат - неймовірний і дієвий. Дуже прикро, що про нього мало інформації у відкритих джерелах. До застосування однозначно рекомендую!

        Користувались даним препаратом коли донька принесла вірус з садочка. Не очікували, але тижня через два все пройшло. Хоча до цього не раз видаляли азотом, та раз лазером-все поверталось з часом.

         У дитини виявили молюск, дерматолог порадив цей препарат, за 2 тижні використання все пройшло, кірочками відпало, але заразилася дитини знайомих, тому замовляємо і їм ще одну баночку

          Моему сыночку 5 лет, контагиозный моллюск появился у нас с полугода. От куда он взялся не один врач сказать не мог..... И на протяжении всего времени что мы только не делали....И удоляли лазерем и жидким азотом,даже вырывали нам врачи их наживую пинцетом!!! И они всё равно появлялись.А после очередного замораживания жидким азотом нам занесли инфекцию,пришлось обращаться к хирургу...... Одним словом ребёнок начал не то что бояться врачей, у него просто начиналась паника при виде людей в белых халатах. Я уже не знала к какому врачу идти и что делать.И когда мы пошли к врачу дерматологу на очередной осмотр, он посоветовал нам Молютрекс. Сказать честно я не ожидала такого результата!Но этот препорат нам помог. Сейчас буду заказывать его вторично.

           Брала доя лечения сына. Перед этим пробовала удалять жидким азот-психологическая травма доя ребёнка. Он уже подходя к кабинету начинал плакать((( Другой дерматолог посоветовал это средство. В домашних условиях все же легче обрабатывать. При регулярном применении виден результат

            Младшая сестра подхватила контагиозный моллюск в детском саду, по рекомендации дерматолога лечили ее этим средством, все быстро прошло, препарат отличный, но к сожалению все остальные члены семьи успели заразиться, поэтому покупаем вторую бутылочку.

             Старшему сыну сначала удаляли контагиозный моллюск, как рекомендовала дерматолог в поликлинике, было болезненно. Потом опять появился и мы уже обратились в частную клинику, там дерматолог посоветовала молютрекс. Покупали на этом сайте. Быстрое качественное обслуживание. Препарат действует хорошо, все моллюски у сына пропали. Сейчас у младшего появились, но уже не так легко проходят, много очень, дольше применять приходится, но результат хороший.

              У ребёнка на лице были контагиозные моллюски, дерматологи предлагали хирургическое лечение под наркозом, от чего конечно же я отказалась. Известные профессора в своих лекциях в лечении моллюска рекомендуют Молютрекс. Решили купить и попробовать - в результате все прошло, будто бы их и не было! Рекомендую

               Покупаем 2-ю упаковку,старшей дочери моллюск выжигали азотом, вскрывали, что только не делали-он всё равно возвращался.Дерматолог посоветовал этот препарат,попробовали, работает отлично.теперь беру младшей.

                У ребенка появился кандидозный моллюск. Дерматолог сказал удалять скальпелем или заморозкой. Но все это болезненно для ребенка. Я много читала и нашла средство Molutrex. Результат очень хороший. Все прошло за неделю и самое главное без всяких вмешательств. Для ребенка это совершенно безболезненно и главное нет стресса, как от удаления моллюска скальпелем.

                 Доброго дня! Препарат порадив лікар дерматолог, після багатьох прийомів і багатьох здач аналізів, і не вірних діагнозів!((( Купуємо другу упаковку. Препарат дієвий - 100% (принаймі в нас). Вірус підхватили на відпочинку - дитині 4 роки.

                  Препарат наносится точечно, прижигая участки кожи, поражённые контогинозным моллюском. Через некоторое время в области появляется краснота и корочка, что свидетельствует об успешно лечении. У меня лично все прошло за несколько дней. Дополнительно участки с прыщиками обрабатывала бетаином ( раствор йода). Хотя в запущенной стадии с воспалениями, лучше лечить лазером.

                   Залиште ваш відгук!

                   Написать отзыв

                   Молютрекс 5% 3мл

                   Молютрекс 5% 3мл