Тільки оригінал!

18 відгуків наших клієнтів
Цена снижена! Ируксол мазь 30г купить Киев Украине

999 грн

1 200 грн

закінчується

(наявність оновлено: 34 хв. тому )
Оплата при отриманні
Доставка по всій Україні

Або телефонуйте:

(098) 544-744-6

(073) 544-744-6

Ируксол 30г

18 відгуків

Стоит купить Ируксол и применять при ожогах, отморожениях, варикозных язвах, глубоких язвах.

Форма выпуска: мазь в тубе 30г.

Подробнее

 • Форма: мазь
 • Виробник: Smith & Nephew (Італія)
 • Діюча речовина: Хлорамфинекол, Коллагеназа
 • Відгуків: 18 шт

Відгуки покупців про Ируксол 30г отзывы

Вже користувались цім товаром. Дуже нам допоміг,після родів розійшлись шви,рана загноїлась і погано загоювались , навіть при повній чистці і видаленні пошкоджених ділянок шкіри ,вид був ще той... Але завдяки цій мазі рана зажила і навіть затягнула той великий шрам,що хірургічного втручання не потрібно було вже. Також використовували залишок мазі при порізах/ ранах які погано загоювались у дітей - теж дуже допомогла ,результат після першого нанесення був видно.

  довго шукала потрібні ліки для брата: у нього цукровий діабет, гангрена правої кінцівки (на Лівобережжі, під час окупації, відрізали пів стопи). У важкому стані перевезли на Черкащину. Лікар порадив цю мазь. Я радію, що знайшла. Кажуть, що дуже ефективна.

   Погано заживала рана,були накладені шви і попала інфекція і пішло зараження,то ця мазь була просто знахідкою в заживленні рани. Навіть не знаю що робили б без неї. Шви зняли раніше,рана була страшна,антибіотик внутрішньо не можна було,то завдяки цій мазі все гарно і доволі швидко загоїлось,навіть лікар був вражений бистрим результатом. Всім рекомендую. Використовую залишок на любі рани які погано гояться і ефект видно на наступний день. Хороша мазь .

    У мами цукровий діабет 2 ступені , єдиний наш рятівник від діабетичних язв , це мазь Іруксол , рани дуже тяжко забивають , і одна заживає інша з’являється , вже спробували всі методи і медичні і народні . Дякуючи цій мазі , рани по тихенько почали загоюватись .

     Купую мазь не вперше. В моєї мами на ногах виразки, в тому числі венозні. За досить багато років перепробували багато мазів, гелів, але в 2022 році ми спробували іруксол. Результат по швидкості загоєння вражає!!! Також варто відмітити, що відсутній свербіж і жодної печії!

      У мами діабет, і атеросклероз, вимушені були зірвати ніготь, два місяці не загоювалось, почалось загнивання, після першого використання Іруксолу спало почервоніння і за 3 тижні рана очистилася і закрилася. Дуже добрий препарат.

       Используем ируксол для лечения длительно незаживающей послеоперационной раны - у жены диабетическая стопа, удалили большой палец и мизинец ноги и флегмону - рекомендую всем, как
       очень эффективное средство, но к сожалению трудно доступное и дорогое.

        Доброго дня! Препарат чудовий для загоєння ран, особливо при цукровому діабеті. Користувалися при проблемах заживання гнійних ран при видаленні пальця на нозі у свекра. Рана почистилася і процес загоєння пройшов досить швидко. Рекомендую.

         Искала препарат аналогичного свойства. Общалась с несколькими пациентами (причем они из разных регионов), которые сталкивались с проблемой гнойных пролежней, обширных рваных длительно заживающих ран,... Услышала очень положительные отзывы и решила по их совету выбрать ируксол 30г.

          Размягчает некротические ткани, обеззараживает. В юности разбился на мотоцикле. Лицо ободрал об асфальт. Ируксол помог снять все сухие корки без стягивания кожи под ними. Обошёлся без шрамов. Тепленькой кипяченой водичкой смываеем размягчившеюся корку, и вуаля! В случае применения рекомендую на раневую поверхность повязку защишенную лейкопластырем. Эффект сауны и дорогущий препарат не просачивается наружу. Рекомендую! У своей пожилой матери, за пять дней вылечил глубочайший пролежень! Препарат аналогов на нашем рынке не имеет!

           Препарат використовували для загоєння великої рани. Після променевої терапії шкіра дуже тонка стала і в місці, де були накладені шви після операції, зробилася величезна дірка. Шкіра ніяк не затярувалася, гола кістка. Після використання Іруксолу почала стягуватися і заростати.

            Ируксол, это спасение для тех кто перенес оперативное вмешательство. Он не только ускоряет заживление сложных ран, но также позволяет уменьшить послеоперационные рубцы и даже размягчить и значительно увеличить эластичность застарелых послеоперационных рубцов. Испытано не личном опыте.

             Очень качественная мазь. Помогает при болезни сахарный диабет. Помогает заживить глубокие раны, и на ступнях особенно эфиктивно.

              У дедушки плохо заживают раны, он диабетик. После применения Ируксола состояние намного улучшилось. Язвочки начали затягиваться. Спало покраснение. Цена конечно кусается, но результат от этой мази хороший

               Пользуемся мазью при трофической язве на стопе при сахарном диабете, результат хороший, лучше чем все мази, которыми уже пользовались, покупаем второй тюбик!

                Замовляю мазь для своєї бабусі,застосовує при трофічній виразці... Ефективна на 100%

                 Снимает боль,очень быстро заживают ожоги не оставляя при этом шрамов. Ожог был 50 процентов. Мазь действительно помогает.

                  Посоветовала медсестричка когда была на лечении. Я свои варикозные язвы мазюкала всем чем угодно, но не помогало. После Ируксола стало намного лучше, язвы начали понемногу заживать.

                   Залиште ваш відгук!

                   Написать отзыв

                   Ируксол 30г

                   Ируксол 30г