Тільки оригінал!

18 відгуків наших клієнтів
Тиромель 25мкг лиотиронин 100шт

499 грн

(наявність оновлено: 17 хв. тому )
Оплата при отриманні
Доставка по всій Україні

Або телефонуйте:

(098) 544-744-6

(073) 544-744-6

Тиромель 25мкг лиотиронин 100шт

18 відгуків

Тиромель - відомий лікарський засіб, який купують для лікування гіпотиреозу. Це синтетична форма гормону щитовидної залози, який відповідає за регулювання метаболізму та рівня енергії в організмі.

Подробнее

 • Форма: таблетки
 • Виробник: Abdi Ibrahim
 • Діюча речовина: Лиотиронин
 • Відгуків: 18 шт

Відгуки покупців про Тиромель 25мкг лиотиронин 100шт отзывы

Як виявилось, еутіроксу мені було недостатньо.Бо мій організм не зміг достатньо конвертувати Т4 в Т3.Додавання тіромелю , та зменшення дози еутироксу значно покращило моє самопочуття.За три місяці прийому зійшла вода ,зменшивши вагу на 3 кг.
Дякую за швидку доставку.

  Є позитивний результат. Дуже довольна препаратом.

   В сочетании с л-тироксином помогает сбросить вес, после удаления щитовидной.

    Дуже гарний препарат, мені підійшов, пройшла хронічна втома, покращилось самопочуття

     У мене гіпотереоз і аіт,приймаючи препарат різницю майже одразу відчула,найперша ознака це нормальна температура тіла,та розуміла що ефект не достатній,як виявилось у мене був дуже низький феритин,при низькому залізі у крові Т3 дуже погано засвоюється,тому раджу спочатку підняти феритин,а от препарат справді хороший і гіпотереозникам життєво необхідний

      З початку прийому Тіромеля, фізичний стан поліпшився. З явилась енергія, стало набагато більше сил.

       Гарне доповнення до терапії препаратами моно т4, покращує самопочуття та відновлює гарний стан організму при захворюваннях щитоподібної залози

        Приймаю комбіновану терапію Еутирокс+ Тіромель вже 3 роки. Стан кращий ніж на монотерапії (в мене аутоімунний тиреоідит 27 років вже). Але, Тіррмель потрібно приймати 4 рази на день ( добову дозу розділити на 4 рівних частини). Це єдиний мінус)

         Без тіромель самопочуття було набагато гіршим. Якщо є можливість то приймати треба двічі на день. Тоді покращиться навіть настрій. Не кажучи про те що легше прокидатися та протягом дня буде більше змоги працювати

          На прийомі цього гормону дуже змінилось самопочуття, більше енергії, кращій настрій, стала знижатись вага. Дозу підбираю з лікарем під контролем аналізів.

           Вперше у вашому магазині. Але чула дуже багато гарних відгуків!

            Врач выписал пью долго энергия добавилась

             Якщо честно, поки-що мене все задовільняє, в мене доволі тяжкий гіпотиреоз і мені, нажаль, не допомагає звичайний т4, а тільки тиромель і я був дуже радий знайти такі необхідні мені ліки по найнижчій ціні, серед більшості інших інтернет-аптек

              Цей препарат це знахідка для мене. В мене гіпотеріоз і АІТ, л-тироксин в будь-яких дозах не допомагав стабілізувати стан і покращити самопочуття. Коли почала приймати комбі терапію з тіромелем, аналізи відкоригивалися за 2 місяці і самопочуття набагато краще

               Препарат, що значно покращив мою якість життя. Раніше, на одному еутироксі, стан гіпотиреозу не зникав через порушення конверсії Т4 у Т3. Пульс іноді падав до 49,температура була 35,8. З доданням тіромелю стан нормалізувався. Додам, що, для того щоб не мати побічних ефектів, тіромель краще приймати не за 1 прийом, а ділити добову дозу на 3 або 4 прийома, також треба зменшити дозу еутироксу (25 мкг тіромелю відповідає 100 мкг еутироксу).

                Цей препарат мені дуже підійшов. В мене давній гіпотиреоз, аутоімунний тиреоідит, з початку 90х приймала тиреокомб, самопочуття було нормальним. Пізніше його перестали закупати, за декілька років на чистомк еутироксі я дійшла до стану, коли ледве могла пересувати ноги. Здала розгорнуті аналізи і виявила, що у мене Т4 погано перетворюється в активнийТ3, а стає неактивним реверсивним Т3 ( rT3). Пульс був 49, температура 35,8. Дякувати Богу, я знайшла Тиромель! Спочатку я приймала його в чистому вигляді, причому вводила поступово і добову дозу приймала за 4,потім 3 прийоми. (25 мкг тіромелю відповідає 100 мкг еутироксу). Потім стала приймати комбінацію еутироксу і тіромелю. Самопочуття значно покращилось, зійшли набряки, нормалізувався пульс і температура. Відчуваю себе здоровою людиною.

                 Власне, мене все влаштовує у вашому магазині. Головне, що є необхідні для мене препарати. Дякую!

                  До початку лікування я постійно відчувала втому і боролася із зайвою вагою. Мій лікар поставив мені діагноз гіпотиреоз і призначив Тиромель.
                  Після початку лікування рівень енергії покращився, і я більше не відчуваю себе постійно виснаженою. Я також помітила, що мій метаболізм прискорився, і мені легше підтримувати здорову вагу. Жодних побічних ефектів не відчула.

                   Залиште ваш відгук!

                   Написать отзыв

                   Тиромель 25мкг лиотиронин 100шт

                   Тиромель 25мкг лиотиронин 100шт