Тільки оригінал!

18 відгуків наших клієнтів
Мирзатен 30мг фото

199 грн

(наявність оновлено: 02 хв. тому )
Оплата при отриманні
Доставка по всій Україні

Або телефонуйте:

(098) 544-744-6

(073) 544-744-6

Мирзатен 30шт. Миртазапин 15-30мг

18 відгуків

Купить Мирзатен 30мг следует в случае рекомендации врача для лечения глубокой депрессии.

Если необходимо уменьшить дозировку до 15мг – есть возможность разделить таблетку пополам по специальной риске.

Подробнее

 • Форма: таблетки
 • Виробник: KRKA
 • Діюча речовина: Миртазапин
 • Відгуків: 18 шт

Відгуки покупців про Мирзатен 30шт. Миртазапин 15-30мг отзывы

Даний препарат виявився дуже ефективним для мене. Він допомагає нормалізувати мій сон, що є вкрай важливим для мого здоров'я та психофізичного стану. Без сумніву, я рекомендую його всім, хто стикається з подібними проблемами.

Він справді допоміг мені налагодити здоровий режим сну. Тепер я висипаюся і почуваюся набагато краще. Дякуючи цьому препарату, я позбувся проблем з безсонням.

Отже, з повною відповідальністю раджу спробувати його тим, у кого є труднощі зі сном. Це дійсно ефективний засіб для нормалізації сну

  Препарат працює добре.Сон нормалізувався,тривога пройшла. Пью 30 мг. Вже більше року,знижав до 15 мг.але повертався знов до 30мг. Я думаю це для мене вже виміряна дозировка.

   Препарат Мирзатен,пью уже скоро год.До этого пил другой антидепрессант.Тревога продолжала присутствовать.После назначения врачом Мирзатена 30мг.Самочувствие наладилось.Через пару месяцев если будет самочувствие нормальное,попробую снизить дозу на пол таблетки 15 мг. Препарат работает и эффективен..Цена хорошая .

    Препарат почав діяти на перших днях, на 1/4 дозування, покращився сон, апетит, зникла тривожність, панічні атаки, почали з'являтися позитивні думки, бажання творити, займатися спортом!!))

     Не можу сказати що знімає тривожність та нав'язливі думки,але пити я його почала не через це , була наявна постійна нудота яка не знімалась нічим , не було апетиту через це дуже схудла , не могла спати ,міртазапін зразу повністю прибрав нудоту , відрізнявся апетит змогла набрати вагу, він іде дуже снодійним препаратом тому безсоння буває вкрай рідко, приймаю 9 місяців

      Приймає мама європейський Мірзатен 1 рік, до цього була 5 років на українському міртазапіні.
      Здалося, що Європейський краще тримає настрій, менші побочки (головний біль, крики уві сні). Повністю депресію не прибрало (73 роки), так само є апатія, але прибрало хронічну нудоту, викликану депресією.

       Мірзатен має тетрациклічний склад дає здатність виконувати цьому препарату дію протитривожну, заспокійливу, антидеприсивну та снодійну. До цього ні один препарат не рішав мою проблему - тривоги після просинання. Зараз приймаю півроку, ефект дуже гарний.

        Хороший препарат, для людей с проблемами сна. Конечно же при условии рекомендации врача.

         Приймав з січня по червень цього року якраз таблетки цього виробника, результатом задоволений, через півроку вирішив ще пропити один курс

          Гарний препарат. Покращує сон, апетит. Як антидепресивний препарат, то гарне доповнення до СІОЗС.

           досить хороший препарат, добре переноситься, можна приймати тривалий час, побічних ефектів не було, застосовується від депресії, а також при підвищеної тривожності.

            Особисто мені дуже допомогає , коли відчуваю напругу в голові і у м'язах , коли не можу спати
            Зараз в такий час іноді просто відпочити ,то велике діло.
            Дякую.

             Хороший препарат, дешевле наших аналогов, отличный глубокий сон,отличное настроение,сонливость уходит через неделю приёма.

              Препарат доброї якості, від провідного Словенського виробника KRKA. Коштує дешевше, таблеток у пачці більша, а якість європейська! Рекомендую однозначно!

               3 года принимаем этот препарат, к сожалению, после 70 лет придётся принимать его пожизненно, потому что депрессия вызвана склеротическими изменения в мозгу. Попытались соскочить с препарата плавно, но через 4 месяца пришлось опять возобновить приём- иначе никак.
               Настроение не сильно улучшается от него, но хотя бы нет истерических приступов, более стабильное эмоциональное состояние. Как побочный эффект- громкий разговор во сне, иногда падение с кровати из- за двигательной активности во сне.

                Препарат хороший, призначався лікарем. Через сайт купувати виходить набагато дешевше, ніж в аптечній мережі аналог, теж європейського виробництва.

                 Назначили для лечения тревоги, депрессии. Сон нормализовался. С самого начала была сонливость, но через несколько дней прошла. Больше побочек, вроде, нет.

                  хороший препарат, лучше наших аналогов

                   Залиште ваш відгук!

                   Написать отзыв

                   Мирзатен 30шт. Миртазапин 15-30мг

                   Мирзатен 30шт. Миртазапин 15-30мг